Praca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i powiększeniem Działu Eksploatacji Sieci, poszukujemy Instalatora Sieci Internetowej. Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie swoich CV na adres praca@miconet.pl

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie instalacji oraz okablowania miedzianego i światłowodowego,
  • budowa przyłączy, przewiertów, wykonywanie tras kablowych, montaż skrzynek,
  • realizacja prac związanych z budową kanalizacji teletechnicznej,
  • montaż przyłączy bezprzewodowych (instalacja anten abonenckich),
  • konfiguracja urządzeń abonenckich (np. rutery)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach monterskich,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • zaangażowanie, dyspozycyjność i samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • doświadczenie w pracach przy sieciach światłowodowych będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i osiąganych wyników,
  • możliwość doskonalenia zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Zamów usługi Konfigurator usług

Aktualności

Majówka 2018

26-04-2018

Jak pracujemy w długi weekend majowy?
Promocje HBO czekają na Ciebie!

20-03-2018

Sprawdź szczegóły promocji!

Promocja Wiosenna 2018

Sprawdź już teraz

Na abonament

Na opłatę instalacyjną

Skorzystaj z promocji